PLATOON PL-4652 SD USB BLUETOOTH SPEAKER
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Bluetooth Speaker |
| Marka | Platoon |
| Model | PL-4652 |
| Özellik | 5W |
| Renk | Karışık Renkli |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺630,14
378 adet stokta
PLATOON PL-4652 SD USB BLUETOOTH SPEAKER
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Bluetooth Speaker |
| Marka | Platoon |
| Model | PL-4652 |
| Özellik | 5W |
| Renk | Karışık Renkli |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.