Bix HF01C Type-C 14mm Extra Bass Özellikli Mikrofonlu Kulak içi Kulaklık Siyah
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Bix HF01C Type-C 14mm Extra Bass Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık |
| Model | HF01C |
| SKU | HF01C-BK |
| Renk | Siyah |
| Bağlantı Tipi | Type-C |
| Tip | Kulak içi |
| Dahili Mikrofon | Var |
| Eller Serbest | Var |
| Sürücü | 14mm Dinamik |
| Empedans | 16 ? |
| Hassasiyet | 95±3dB |
| Frekans Aralığı | 20Hz – 20KHz |
| Kablo Uzunluğu | 1.15 Metre |
| Malzeme | ABS Ped + TPE Kablo + ABS Konnektör |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.