Rose Fervor 1800 Watt Devrilme Emniyetli Tak Çalıştır Masa Altı Elektrikli Soba
Rose Fervor 1800W Masa Altı Elektrikli Soba Teknik Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Rose Fervor 1800WATT Devrilme Emniyetli Tak Çalıştır Masa Altı Elektrikli Soba |
| Enerji Gücü | 1800W |
| Isı Seviyesi | 2 Kademeli |
| Çubuk Sayısı | 3 Çubuklu |
| Izgara | Metal Izgara |
| Emniyet | Devrilme Emniyetli |
| Voltaj | 220-240V |
| Frekans | 50-60Hz |
| Kablo Uzunluğu | 100cm |
| Ek Özellikler | Güvenli Kullanım, Ergonomik Dizayn ve Pratik Kullanım |
| Ürün Boyutları | 50x26x10 cm |
| Garanti | 2 Yıl |
| Kullanım | Tak Çalıştır, Hazır Kurulu |
| Üretim | Yerli Üretim |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.