Platoon PL-9259 400W Kutulu Power Supply 12Cm
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Power Supply |
| Güç | 400W |
| Koli Adeti | 10 |
| Marka | Platoon |
| Model | PL-9259 |
| Özellik2 | 12cm Fan |
| Real-W | 400W |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.