Platoon PL-6501 1.5M USB 2.0 Yazıcı Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Arabirim | Usb2.0 |
| Koli Adeti | 250 |
| Marka | Platoon |
| Model | PL-6501 |
| Uzunluk | 1.5m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺163,37
19 adet stokta
Platoon PL-6501 1.5M USB 2.0 Yazıcı Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Arabirim | Usb2.0 |
| Koli Adeti | 250 |
| Marka | Platoon |
| Model | PL-6501 |
| Uzunluk | 1.5m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.