Pineng PN-507 3.4A 18W Lightning Hızlı Şarj Aleti Seti
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Güç | 18W |
| Marka | Pineng |
| Model | PN-507 |
| Renk | Beyaz |
| Uyumluluk | Lightning |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺324,87
289 adet stokta
Pineng PN-507 3.4A 18W Lightning Hızlı Şarj Aleti Seti
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Güç | 18W |
| Marka | Pineng |
| Model | PN-507 |
| Renk | Beyaz |
| Uyumluluk | Lightning |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.