Pineng PN-202 1M 3.1A Type-C to Type-C Data Şarj Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Amper | 3.1A |
| Marka | Pineng |
| Model | PN-202 |
| Uyumlu Marka | TypeC to TypeC |
| Uzunluk | 1 M |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺229,48
665 adet stokta
Pineng PN-202 1M 3.1A Type-C to Type-C Data Şarj Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Amper | 3.1A |
| Marka | Pineng |
| Model | PN-202 |
| Uyumlu Marka | TypeC to TypeC |
| Uzunluk | 1 M |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.