Hytech HY-XE40 20W PD3.0/Quick Charge QC4.0 Type USB-C Hızlı Ev Şarj Adaptörü
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Amper | 3A |
| Bağlantı Tipi | Type-C |
| Marka | Hytech |
| Model | HY-XE40 |
| Özellik | 20W |
| Port | 1 |
| Renk | Beyaz |
| Watt | 20W |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.