Compaxe CPCC-63 CAT6 Gri Network Kablosu 3M UTP
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Koli Adeti | 125 |
| Marka | Compaxe |
| Model | CPCC-63 |
| Tipi | CAT6 |
| Uzunluk | 3m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺191,31
85 adet stokta
Compaxe CPCC-63 CAT6 Gri Network Kablosu 3M UTP
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Koli Adeti | 125 |
| Marka | Compaxe |
| Model | CPCC-63 |
| Tipi | CAT6 |
| Uzunluk | 3m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.