Apricot APC-U426 PD+USB Çıkışlı 25W Hızlı Ev Şarj Adaptörü
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Amper | 3.4A |
| Bağlantı Tipi | USB + Type-C |
| Marka | Apricot |
| Model | APC-U426 |
| Port | 2 |
| Watt | 25W |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.