Apricot APC-U425 25W PD Beyaz Hızlı Ev Şarj Adaptörü
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Apricot |
| Model | APC-U425 |
| Açıklama | Ev Şarj Adaptör |
| Renk | Beyaz |
| Materyal | Plastik |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Güç | 25W |
| Portlar | Type USB-C |
| Type-C Çıkışı | PDO: 5.0V-3.0A or 9.0V-2.77A (PPS): 3.3-5.9V-3.0A or 3.3-110V-2.25A |
| Akım Koruma | Var |
| Kutu Boyutu | 170*110*30mm |
| Kutu İçeriği | Adaptör + Garanti Belgesi |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Kullanımda Güvenli Şarj Özelliği | Pili tamamen doluyken şarjın uzatılması, böylece pilin ömrü etkin bir şekilde uzatılır. |
Öne Çıkan Özellikler
- Hızlı Şarj Özelliği: 25W güç ile hızlı şarj imkanı.
- USB-C Portu: Type-C bağlantı ile geniş uyumluluk.
- Akım Koruma: Akım koruma teknolojisi ile güvenli şarj.
- Dayanıklı Materyal: Plastik gövde ile uzun ömürlü kullanım.
- Kullanımda Güvenli Şarj Özelliği: Pili tamamen doluyken şarjın uzatılması, böylece pilin ömrü etkin bir şekilde uzatılır.
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.












Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.