Apricot APC-PD360T PD 2 Metre Type C to Type C 40W QuickCharge Beyaz Hızlı Şarj Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Apricot APC-PD360T PD 2 Metre Type C to Type C 40W QuickCharge Beyaz Hızlı Şarj Kablosu |
| Marka | Apricot |
| Model | APC-PD360T |
| Açıklama | Şarj Kablosu |
| Renk | Beyaz |
| Bağlantı | Type C to Type C |
| Watt | 40W |
| Hızlı Şarj | Var |
| Kablo Uzunluğu | 2m |
| Paket İçeriği | Ürün / Garanti Belgesi |
| Özellik | Güvenli / Hızlı Şarj / Esnek Yapı |
| Veri Aktarım Hızı | 480Mbps |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.