Alfa Alfenext 150Mbps 2.4GHz 2dBi Harici Antenli Usb Kablosuz Adaptör
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Açıklaması | Platoon PL-9342 150Mbps 2.4GHz 2dBi Harici Antenli Usb Kablosuz Adaptör |
| Tür | Kablosuz |
| İletim Hızı | 150Mbps |
| Arayüz Türü | USB2.0 |
| Model | PL-9342 |
| Marka | Platoon |
| Renk | Beyaz |
| Desteklediği Sistemler | Windows XP/Vista/WIN 7/8/10/11/MAC |
| Ambalaj Boyutu | 12X8X9 cm |
Öne Çıkan Özellikler
- Yüksek İletim Hızı: 150Mbps ile hızlı ve stabil internet bağlantısı.
- 2.4GHz Frekans: Güçlü sinyal ile kesintisiz bağlantı sağlar.
- USB2.0 Arayüz: Kolay bağlantı ve kullanım için USB2.0 desteği.
- Uyumluluk: Windows ve Mac sistemleriyle uyumlu.
- Harici Anten: 2dBi harici anten ile daha geniş kapsama alanı.
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.












Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.