Everest SM-BT09 Usb Siyah 2in1 Bluetooth ve 2.4GHz Kablosuz Mouse
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Açıklaması | Kablosuz Optik Mouse |
| Marka | Everest |
| Model | SM-BT09 |
| Bağlantı Türü | 2.4 GHz / Bluetooth v5.2 |
| DPI | 800 – 1200 – 1600 |
| Pil Tipi | 2 x AAA Pil |
| Tuş Sayısı | 6 Tuş |
| Ağırlık | 70 g |
| Boyutlar | 108 x 69 x 40 mm |
| Tuş Ömrü | 3 Milyon Tıklama |
| Uyumlu Sistemler | Windows / Mac OS |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.












Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.