Rampage SHINE K14 Siyah USB RGB Backlight Membrane Gaming Oyuncu Klavye
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Açıklaması | Membran Oyuncu Klavyesi |
| Marka | Rampage |
| Model | Shine K14 |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Rainbow |
| Malzeme | ABS Plastik |
| Switch | Membran |
| FN İşlevi | FN +(F1-F12) |
| Bağlantı | Kablolu USB |
| Karakter Türü | Lazer Klavye Tuşları Harfler |
| Kablo Uzunluğu | 1.5 M Örgülü Kablo |
| Düğmeye Basma Kuvveti | 60g |
| Tuş Ömrü | 5 Milyondan fazla kez |
| Arka ışık | RGB Led Yıldırım |
| Boyut | 443 x 162 x 30 mm |
| Ağırlık | 625g |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.













Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.