Hytech HY-X250 3A Micro Usb 1,2m Gold Data + Sarj Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Amper | 3A |
| Koli Adeti | 120 |
| Marka | Hytech |
| Model | HY-X250 |
| Özellik | 1,2M |
| Renk | Gold |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺286,71
216 adet stokta
Hytech HY-X250 3A Micro Usb 1,2m Gold Data + Sarj Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Amper | 3A |
| Koli Adeti | 120 |
| Marka | Hytech |
| Model | HY-X250 |
| Özellik | 1,2M |
| Renk | Gold |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.