Apricot APC-A230M Micro USB 2M 2A Şarj + Data Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Amper | 2A |
| Marka | Apricot |
| Model | APC-A230M |
| Özellik | 2M |
| Uyumlu Marka | Micro USB |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺292,34
77 adet stokta
Apricot APC-A230M Micro USB 2M 2A Şarj + Data Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Amper | 2A |
| Marka | Apricot |
| Model | APC-A230M |
| Özellik | 2M |
| Uyumlu Marka | Micro USB |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.