S-link Swapp SW-C603 1m 2A iPhone Lightning Beyaz Şarj Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Amper | 2A |
| Koli Adeti | 160 |
| Marka | S-Link Swapp |
| Model | SW-C603 |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺211,73
240 adet stokta
S-link Swapp SW-C603 1m 2A iPhone Lightning Beyaz Şarj Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Amper | 2A |
| Koli Adeti | 160 |
| Marka | S-Link Swapp |
| Model | SW-C603 |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.