S-link Swapp SW-C790 2A Type-C Akıllı Telefonlar 1m Beyaz Data + Şarj Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Data + Şarj Kablosu |
| Amper | 2A |
| Güç | 2A |
| Marka | S-Link Swapp |
| Model | SW-C790 |
| Özellik | 1 M |
| Renk | Gri |
| Uyumlu Marka | Type-C |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.