Platoon PL-2452 2 Adet Type-c, Lightning, Aux Girişli Mini Yaka Mikrofonu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Açıklaması | Platoon PL-2452 2 Adet Type-c, Lightning, Aux Girişli Mini Yaka Mikrofonu |
| Marka | Platoon |
| Model | PL-2452 |
| İletişim | Kablosuz |
| Kullanım Alanları | Bilgisayar mikrofonu, Konferans mikrofonu, Karaoke mikrofonu, Sahne performansı, Röportaj, Konuşma, Akıllı telefonlar, Kayıt, Şarkı söyleme, Öğretim, Taşınabilir ses çalar, İletişim, Oyun, Diğer |
| Sinyal Gürültü Oranı | 65dB |
| Frekans Yanıt Aralığı | 20Hz-20 KHz |
| Maksimum SPL | 110dB |
| Batarya | 60mAh |
| Anahtar Kelime | Profesyonel Mikrofon |
| Ambalaj Boyutu | 13X11X4 cm |
| Brüt Ağırlık | 0.100 kg |
| Renk | Siyah |
| Tip | Yaka mikrofonu |
| Özellik | 3’ü 1 arada kablosuz yaka mikrofonu |
| Bağlantı Noktası | Tip-C |
Öne Çıkan Özellikler
- Kablosuz İletişim: Kullanıcıya rahat ve kablosuz iletişim deneyimi sunar.
- Geniş Kullanım Alanı: Bilgisayar, konferans, karaoke, sahne performansları, oyunlar ve daha birçok alanda kullanılabilir.
- Yüksek Performans: 110dB maksimum SPL ile net ve kaliteli ses iletimi sağlar.
- Profesyonel Mikrofon: Profesyonel kullanım için tasarlanmış, 3’ü 1 arada kablosuz yaka mikrofonu.
- Taşınabilir: Kompakt boyutu ve hafifliği ile taşıması kolaydır.
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.












Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.