Apricot APC-U435 25W PD Beyaz Hızlı Ev Şarj Adaptörü
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Apricot |
| Model | APC-U435 |
| Açıklama | Ev Şarj Adaptör |
| Renk | Beyaz |
| Materyal | Plastik |
| Hızlı Şarj Özelliği | Var |
| Güç | 25W |
| Portlar | Type USB-C |
| Type-C Çıkışı | 9.0V-1.67 or 5.0V-3.0A |
| Akım Koruma | Var |
| Kutu Boyutu | 170*110*30mm |
| Kutu İçeriği | Adaptör + Garanti Belgesi |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.