Apricot APC-U422T 22W TYPE-C Kablolu Beyaz Hızlı Ev Şarj Adaptörü Set
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Açıklaması | Şarj Seti |
| Marka | Apricot |
| Model | APC-U422T |
| Renk | Beyaz |
| Güç | 22W |
| Hızlı Şarj | Var |
| Uyumluluk | TYPE-C |
| Giriş Voltajı | 100-240V-,50/60Hz,0.5A |
| Normal Çıkış | 9.0V-1.67A or 5.0V-3.4A |
| Kablo Uzunluğu | 1M |
| Kutu Boyutu | 170*110*30mm |
| Kutu İçeriği | Adaptör+Type-C USB Kablosu + Garanti Belgesi |
| Kullanımda Güvenli Şarj Özelliği | Pili tamamen doluyken şarjın uzatılması, böylece pilin ömrü etkin bir şekilde uzatılır. |
Öne Çıkan Özellikler
- Yüksek Güç Çıkışı: 22W ile hızlı ve etkili şarj imkanı.
- Hızlı Şarj Özelliği: Cihazlarınızı en kısa sürede şarj eder.
- Uyumlu Cihazlar: TYPE-C bağlantısına sahip cihazlarla uyumludur.
- Uzun Kablo: 1 metre kablo uzunluğu ile kolay kullanım sağlar.
- Kullanımda Güvenli Şarj Özelliği: Pilin ömrünü uzatan güvenli şarj teknolojisi.
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.