Platoon PL-4431 DY200 MAGNETİC SPEAKER
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Platoon PL-4431 DY200 MAGNETİC SPEAKER |
| RGB Aydınlatma | Var |
| Telefon Tutucu | Var |
| LED Yanıp Sönen Işık | Var |
| Güç Kaynağı | Şarj Edilebilir Pil |
| Pil | 3.7V 400mAh |
| Çıkış Gücü | 0-5W |
| Bağlantı | AUX, XLR, Koaksiyel Giriş, USB, WiFi, Optik Giriş, Ses Hattı, Bluetooth |
| Kullanım Alanları | Ev sineması, Taşınabilir ses çalar, Cep telefonu, Karaoke player, Bilgisayar, Sahne, Açık hava, Parti |
| Ambalaj Boyutu | 10X8X5 cm |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.
















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.