Apricot AP-XHDM3 HDMI TO HDMI 3 Metre v2.0 4K Kutulu HDMI Kablo
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | 4K |
| Marka | Apricot |
| Model | AP-XHDM3 |
| Tipi | Hdmı |
| Uzunluk | 3m |
| Versiyon | 2.0 Versiyon |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.