Apricot APC-S330L 2 Metre QC3.4 Lightning Beyaz Hızlı Data + Sarj Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Apricot APC-S330L 2M QC3.4 Lightning Beyaz Hızlı Data + Şarj Kablosu |
| Marka | Apricot |
| Model | APC-S330L |
| Açıklama | Şarj Kablosu |
| Renk | Beyaz |
| Bağlantı | Lightning |
| Amper | 3.4A |
| Hızlı Şarj | Var |
| Kablo Uzunluğu | 2m |
| Paket İçeriği | Ürün / Garanti Belgesi |
| Özellik | Güvenli / Hızlı Şarj / Esnek Yapı |
| Veri Aktarım Hızı | 480Mbps |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
Öne Çıkan Özellikler
- Güçlü Şarj Desteği: 3.4A yüksek akım ile hızlı şarj.
- Dayanıklı Yapı: Esnek ve sağlam malzeme.
- Veri Transferi: 480Mbps veri aktarım hızı.
- Uyumluluk: Lightning girişli tüm cihazlarla uyumlu.
- Uzun Kablo: 2 metre uzunluk ile rahat kullanım.
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.