Apricot APC-U467 67W GaN TYPE-C Kablolu Beyaz EV/NOTEBOOK Şarj Adaptörü Set
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Açıklaması | Gan Teknoloji Şarj Seti |
| Marka | Apricot |
| Model | APC-U467 |
| Renk | Beyaz |
| Güç | 67W |
| Hızlı Şarj | Var |
| Uyumluluk | TYPE-C |
| Giriş Voltajı | 100-240V-,50/60Hz,1.7A |
| Normal Çıkış | 5.0V-3.0V-15.0W |
| Hızlı Çıkış | 5.0-20.0V-6.2-3,25A(67.0W MAKS) |
| Kablo Uzunluğu | 1M |
| Kutu Boyutu | 170*110*30mm |
| Kutu İçeriği | Adaptör+Type-C USB Kablosu + Garanti Belgesi |
| Kullanımda Güvenli Şarj Özelliği | Pili tamamen doluyken şarjın uzatılması, böylece pilin ömrü etkin bir şekilde uzatılır. |
Öne Çıkan Özellikler
- Yüksek Güç Çıkışı: 67W güç ile hızlı şarj imkanı.
- Hızlı Şarj Özelliği: Hızlı şarj desteği ile cihazlarınıza pratik şarj imkanı.
- Geniş Uyumluluk: TYPE-C uyumluluğu ile bir çok cihazla kullanılabilir.
- Kullanımda Güvenli Şarj Özelliği: Pilin ömrünü uzatan güvenli şarj teknolojisi.
- Sağlam ve Dayanıklı: Yüksek kaliteli malzeme ve şık tasarım.
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.