Apricot APC-CC50 40W PD Type-C & USB-A Çift Portlu Hızlı Şarj Özellikli Işıklı Araç İçi Şarj Cihazı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Açıklaması | Araç Şarj Cihazı |
| Marka | Apricot |
| Model | APC-CC50 |
| Renk | Beyaz |
| Giriş | DC 12-24V – 3.4A |
| Çıkış | 9V-2A, 40W |
| Güç | Maks. 40W |
| Konnektör | 1 ADET USB, 1 ADET TYPE-C |
| Kablo | Yok |
| Uyumluluk | Akıllı Telefon, Tablet PC |
| Malzeme | Plastik |
| Kutu İçeriği | Ürün + Kullanma Kılavuzu + Garanti Belgesi |
| Garanti Süresi | 24 Ay (Arıza Durumunda Birebir Değişim Garantili) |
| Kullanımda Güvenli Şarj Özelliği | Pili tamamen doluyken şarjın uzatılması, böylece pilin ömrü etkin bir şekilde uzatılır. |
| Öne Çıkan Özellikler | Ürün ışıklıdır (mavi ışık özelliği bulunmaktadır) |
Öne Çıkan Özellikler
- Yüksek Güç Çıkışı: 40W ile hızlı ve etkili şarj imkanı.
- Çift Konnektör: 1 ADET USB ve 1 ADET TYPE-C bağlantı noktası.
- Uyumlu Cihazlar: Akıllı telefon ve tablet PC gibi cihazlarla uyumludur.
- Hafif ve Dayanıklı: Plastik malzeme, dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanım sağlar.
- Kullanımda Güvenli Şarj Özelliği: Pilin ömrünü uzatan güvenli şarj teknolojisi.
- Özel Işık: Ürün mavi ışık ile donatılmıştır, şık ve modern bir görünüm sunar.
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.