Oem M-5 1.5m RJ-45 Flat Patch Bakır CAT5 Kablo
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | CAT5 Kablo |
| Marka | Oem |
| Model | M-5 |
| Tipi | RJ-45 Flat Patch Bakır |
| Uzunluk | 1.5m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺153,16
898 adet stokta
Oem M-5 1.5m RJ-45 Flat Patch Bakır CAT5 Kablo
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | CAT5 Kablo |
| Marka | Oem |
| Model | M-5 |
| Tipi | RJ-45 Flat Patch Bakır |
| Uzunluk | 1.5m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.