Apricot AP-HDP1.5 HDMI to HDMI 1.5 Metre 4K Kutulu HDMI Kablo
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | 4K |
| Marka | Apricot |
| Model | AP-HDP1.5 |
| Tipi | Hdmı |
| Uzunluk | 1.5m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺195,61
676 adet stokta
Apricot AP-HDP1.5 HDMI to HDMI 1.5 Metre 4K Kutulu HDMI Kablo
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | 4K |
| Marka | Apricot |
| Model | AP-HDP1.5 |
| Tipi | Hdmı |
| Uzunluk | 1.5m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.