Platoon PL-8524 1.5m Power Teyp Kablo
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Power Kablosu |
| Koli Adeti | 250 |
| Marka | Platoon |
| Model | PL-8524 |
| Uzunluk | 1.8m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺164,60
60 adet stokta
Platoon PL-8524 1.5m Power Teyp Kablo
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Power Kablosu |
| Koli Adeti | 250 |
| Marka | Platoon |
| Model | PL-8524 |
| Uzunluk | 1.8m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.