Compaxe CPCC620 CAT6 Gri Network Kablosu 20M
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Koli Adeti | 35 |
| Marka | Compaxe |
| Model | CPCC620 |
| Tipi | CAT6 |
| Uzunluk | 20m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺458,42
57 adet stokta
Compaxe CPCC620 CAT6 Gri Network Kablosu 20M
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Koli Adeti | 35 |
| Marka | Compaxe |
| Model | CPCC620 |
| Tipi | CAT6 |
| Uzunluk | 20m |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.