Apricot APC-U422L 22W Lightning Kablolu Beyaz Hızlı Ev Şarj Adaptörü Set
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Açıklaması | Şarj Seti |
| Marka | Apricot |
| Model | APC-U422L |
| Renk | Beyaz |
| Güç | 22W |
| Hızlı Şarj | Var |
| Uyumluluk | Lightning |
| Giriş Voltajı | 100-240V-,50/60Hz,0.5A |
| Normal Çıkış | 9.0V-1.67A or 5.0V-3.4A |
| Kablo Uzunluğu | 1M |
| Kutu Boyutu | 170*110*30mm |
| Kutu İçeriği | Adaptör+Lightning USB Kablosu + Garanti Belgesi |
| Kullanımda Güvenli Şarj Özelliği | Pili tamamen doluyken şarjın uzatılması, böylece pilin ömrü etkin bir şekilde uzatılır. |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.








Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.