S-link Swapp SW-C570 1M 3A Micro Usb Çapraz Uçlu Kırmızı/Gri Şarj Kablosu
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Şarj Kablosu |
| Amper | 3A |
| Güç | 1M 3A |
| Marka | S-Link Swapp |
| Model | SW-C570 |
| Özellik | Çapraz Uçlu |
| Renk | Kırmızı/Gri |
| Uyumlu Marka | Micro USB |
| Uyumluluk | Micro Usb |
| Uzunluk | 1 M |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.