Rampage SMX-G38 CLAW Usb 7 Makro Tuşlu RGB 12800 DPI Gaming Oyuncu Mouse
| Özellik | Detay |
|---|---|
| Açıklama | PRO Oyuncu Mouse |
| Marka | Rampage |
| Model | SMX-G38 CLAW |
| Renk | Siyah |
| Sürücü | Tak Çalıştır |
| DPI | 7200 |
| DPI Ön Ayaları | 1200/2400/3200/4800/7200 |
| Desteklenen Sistemler | PC |
| Arayüz | USB |
| Aydınlatma | RGB |
| Sağ / Sol düğme dayanıklılığı | 10 Milyon Kez Tıklanma Ömrü |
| Sensör | Instant A725F |
| Düğme Sayısı | 7 |
| İzlenme Hızı | 60 IPS |
| Sorgulama Hızı | 125Hz – 1000Hz |
| Hızlanma | 15G |
| Enerji Kaynağı | 100mW |
| Çalışma Voltajı | 5V DC |
| Kablo Tipi | Örgülü |
| Kablo Uzunluğu | 1.8 Metre |
| Ağırlık | 150g |
| Ürün Boyutu | 130*82*42mm |
| Paket Boyutu | 210*135*55mm |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.












Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.