Everest KM-6852 Siyah Usb Kablosuz Combo Q Standart Klavye + Mouse Set
| ÖZELLİK | DEĞER |
|---|---|
| Açıklama | 2.4 GHz Kablosuz Siyah Q Klavye + Mouse Set |
| Marka | Everest |
| Model | KM-6852 |
| Türü | Kablosuz |
| Bağlantı | USB |
| Tuş Sayısı | 106 |
| Çalışma Gerilimi | 1.5V |
| Renk | Siyah |
| Alıcı | Tak Çalıştır |
| Çalışma Mesafesi | 10 metre |
| Pil | Klavye için 1x AA Pil (Dahili değildir) / Mouse için 2x AAA (Dahili değildir) |
| Anahtar Ömrü | +10 Milyon |
| Klavye Dili | Türkçe Q |
| Mouse Tipi | PC / Notebook |
| Mouse Çalışma Stili | Optik |
| Mouse Buton Sayısı | 3 |
| Mouse Renk | Siyah |
| Mouse DPI | 1200 DPI |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.













Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.