Everest KM-7500 Siyah Kablosuz Q Multimedia Klavye + Mouse Set
| ÖZELLİK | DEĞER |
|---|---|
| Açıklama | Kablosuz Klavye + Fare Seti |
| Marka | Everest |
| Model | KM-7500 |
| Renk | Siyah |
| Aydınlatma | Yok |
| RGB | Yok |
| USB Desteği | USB 2.0 |
| USB Bağlantı Tipi | USB Dongle |
| Bağlantı Türü | Kablosuz |
| Kablosuz Frekans | 2.4GHz |
| Pil Şarj Özelliği | Yok |
| Pil Tipi | 1xAAA – 1xAA (Klavye:1AAA – Fare:1AA) |
| Çalışma Aralığı | 8-10 Metre |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu | Windows |
| Bilek Desteği | Yok |
| Yazılım İhtiyacı | Yok |
| Kullanım Şekli | Tak Çalıştır |
| Güç Tuşu | Yok |
| Güç Tasarruf Modu | Yok |
| Klavye Düzeni | Türkçe Q |
| Tuş Sayısı | Klavye: 105, Fare: 3 |
| Medya Kontrol | FN+F |
| Ayarlanabilir Yükseklik | 10mm |
| Ürün Boyutu | Klavye: 425x145x20mm / Fare: 115x65x40mm |
| Harf Basımı | Beyaz Baskılı |
| Fare DPI | 1200 |
| Bildirim Oranı | 125Hz |
| Fare El Desteği | Sağ ve Sol |
| Fare Tipi | Optik |
| Kutu Boyutu | 515x145x40mm |
| Ağırlık | 1,0000000 kg |
|---|---|
| Brands | BAYÇAĞRI |
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.












Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.