Sertec STC-920A Usb Kablolu Mini Multimedya Q Klavye
| Açıklama | Klavye |
| Bağlantı noktası | USB |
| F-Q | Q |
| Koli Adeti | 30 |
| Marka | Sertec |
| Model | STC-920A |
| Renk | Siyah |
| Tür | Kablolu |
| Ağırlık | 0,0010000 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.


₺366,50
326 adet stokta
Sertec STC-920A Usb Kablolu Mini Multimedya Q Klavye
| Açıklama | Klavye |
| Bağlantı noktası | USB |
| F-Q | Q |
| Koli Adeti | 30 |
| Marka | Sertec |
| Model | STC-920A |
| Renk | Siyah |
| Tür | Kablolu |
| Ağırlık | 0,0010000 kg |
|---|
Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.